Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :


Witamy

Przedstawiamy Ci łomżyński portal dla nowożeńców www.slub.lomza.pl

Zapraszamy do zamieszczania swoich reklam i ogłoszeń.

Dodawanie reklam i ogłoszeń jest darmowe na 7 dni.  365 dni to koszt zaledwie 25 zł

Kobieca intuicja

Już dawno udowodniono, że kobiety mają bardziej rozwiniętą intuicję. To znaczy, że lepiej wiedzą, co należy zrobić, aby wszyscy byli szczęśliwi. My rzeczywiście bardzo często mamy rację, ale większość mężczyzn nigdy nie wierzy nam na słowo i nawet nie ma sensu się z nimi o to kłócić. Na przykład potrafią bitą godzinę udowadniać, że piłka nożna jest niesamowicie inteligentną grą, a puchar UEFA bardziej potrzebny światu, niż jakaś tam "Moda na sukces". I znowu spór w tym przypadku byłby wręcz żenujący. O jakim intelekcie niby może być mowa, jeżeli piłkarzy przez cały czas tłuką po głowie. Jeśli nie piłką to nogami. I cóż to w końcu za przyjemność patrzeć, jak cała wataha dorosłych mężczyzn biega jak oszalała - i nic poza tym się nie dzieje. Za to w serialu, średnio co dwa tygodnie jakieś nowe wydarzenie. Obowiązkowo zdarzy się wypadek, amnezja, bądź poronienie. Intryga goni intrygę. Fakt, że do ich rozwiązania można nie dożyć, ale motywacja, aby patrzeć dalej jest. I kto ma rację?

Oświadczyny w kosmosie.

Graciela Asturias, 27-letnia pani architekt z Manhattanu, otrzymała chyba jeden z najpiękniejszych prezentów urodzinowych. Jej długoletni chłopak zafundował jej lot specjalnie zaprojektowanym Boeingiem 727, który wzbija się na wysokość 10,67 kilometrów, gdzie można doświadczyć stanu nieważkości. W czasie, kiedy Alex i Graciela „pływali” w przestrzeni, mężczyzna oświadczył się.  Alex miał pewne obawy, że w trakcie takich ekstremalnych oświadczyn pierścionek może gdzieś odlecieć, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Graciele powiedziała „tak”.

Zaufanie w małżeństwie

Gdy w małżeństwie pojawia się brak zaufania, można zareagować na dwa sposoby: albo uczynić z niego więzienie, a siebie zamienić w strażnika, albo uznać, że już czas spojrzeć w oczy prawdzie i zastanowić się, co i dlaczego źle układa się w naszym związku. A później spróbować to naprawić. Gdy w małżeństwie pojawia się brak zaufania, zaczynamy kontrolować partnera.

Zimowe wesele

Przed nami zima - czas, gdy przyjęcia weselne zyskują szczególną oprawę. Skrzący się dookoła śnieg, misternie utkane przez naturę płatki spadające z nieba, srebrna poświata szronu - to wszystko tworzy iście bajkową scenerię, o której marzy wiele par. Motywem przewodnim zimowego wesela może być kolor biały. Zimowa panna młoda, jeśli zechce, może stać się prawdziwą królową śniegu. Podstawowy sekret tkwi w tym, że tylko zimą dostępna jest w naturze czysta biel. Nie od parady mówimy o czymś, co olśniewa nas najpiękniejszą odmianą tego koloru, że jest śnieżnobiałe.

Polecamy:

Videofilmowanie
Diamentowy Ślub
Wynajmę Mercedesa W123 230CE
Vesari, Vistula, Wólczanka
Garnitury Massimo
Instytut Urody Kerastase
Solarium
Salon Stylizacji Fryzur Princess
Zespół Muzyczny Atlantik
Restauracja Labirynt
Fiatem 125p do ślubu !
Magia światłem
Wynajem aut do ślubu
Kapela Kurpiowska z Kadzidła
Cukiernia Cendrowscy
aDanza Studio
Torty weselne
Cukiernia Polonez
DJ Sławomir Chrostowski
Restauracja Sonata - Jedwabne
Kapela Kurpiowska z Łomży
Salon Stylizacji Fryzur Princess
Zabytkowy Mercedes do ślubu
Mobilny Namiot
Garnitury Elegant
Wideofilmowanie         Tel: 505 518 613
Kwartet Smyczkowy PRIMAVERA
Kwiaciarnia Laurka
Zespół Muzyczny AMOR
Bryczka konna do ślubu
Fotograficzny reportaż ślubny
Dekoracje światłem
Zespół Muzyczny Panama
Max Dance
Dekoracje Ślubne
Zespół Muzyczny California
Samochód do ślubu
ITEX   Zespół Muzyczny
Barman, Weselny Drink Bar
Limuzyny do wynajęcia
Instytut Urody Kerastase
Zespół muzyczny Medium
Agroturystyka U Wieśka
Zespół Muzyczny Atest
W Jędrusiowej Zagrodzie
Skrzypce - Skrzypaczka na Ślub
Barman na wesele
Cukiernia Rafaello
Lekcje tańca dla nowożeńców
Zespół Muzyczny DIADEM BIT
Garnitury RECMAN
HARFA & SKRZYPCE
Jubiler Zbigniew Pieciak
Previous Next Play Pause

 

Our website is protected by DMC Firewall!