Nie macie jeszcze kamerzysty na swoje wesele?      Polecamy :


Witamy

Przedstawiamy Ci łomżyński portal dla nowożeńców www.slub.lomza.pl

Zapraszamy do zamieszczania swoich reklam i ogłoszeń.

Dodawanie reklam i ogłoszeń jest darmowe na 7 dni.  365 dni to koszt zaledwie 25 zł

Kobieca intuicja

Już dawno udowodniono, że kobiety mają bardziej rozwiniętą intuicję. To znaczy, że lepiej wiedzą, co należy zrobić, aby wszyscy byli szczęśliwi. My rzeczywiście bardzo często mamy rację, ale większość mężczyzn nigdy nie wierzy nam na słowo i nawet nie ma sensu się z nimi o to kłócić. Na przykład potrafią bitą godzinę udowadniać, że piłka nożna jest niesamowicie inteligentną grą, a puchar UEFA bardziej potrzebny światu, niż jakaś tam "Moda na sukces". I znowu spór w tym przypadku byłby wręcz żenujący. O jakim intelekcie niby może być mowa, jeżeli piłkarzy przez cały czas tłuką po głowie. Jeśli nie piłką to nogami. I cóż to w końcu za przyjemność patrzeć, jak cała wataha dorosłych mężczyzn biega jak oszalała - i nic poza tym się nie dzieje. Za to w serialu, średnio co dwa tygodnie jakieś nowe wydarzenie. Obowiązkowo zdarzy się wypadek, amnezja, bądź poronienie. Intryga goni intrygę. Fakt, że do ich rozwiązania można nie dożyć, ale motywacja, aby patrzeć dalej jest. I kto ma rację?

Oświadczyny w kosmosie.

Graciela Asturias, 27-letnia pani architekt z Manhattanu, otrzymała chyba jeden z najpiękniejszych prezentów urodzinowych. Jej długoletni chłopak zafundował jej lot specjalnie zaprojektowanym Boeingiem 727, który wzbija się na wysokość 10,67 kilometrów, gdzie można doświadczyć stanu nieważkości. W czasie, kiedy Alex i Graciela „pływali” w przestrzeni, mężczyzna oświadczył się.  Alex miał pewne obawy, że w trakcie takich ekstremalnych oświadczyn pierścionek może gdzieś odlecieć, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Graciele powiedziała „tak”.

Zaufanie w małżeństwie

Gdy w małżeństwie pojawia się brak zaufania, można zareagować na dwa sposoby: albo uczynić z niego więzienie, a siebie zamienić w strażnika, albo uznać, że już czas spojrzeć w oczy prawdzie i zastanowić się, co i dlaczego źle układa się w naszym związku. A później spróbować to naprawić. Gdy w małżeństwie pojawia się brak zaufania, zaczynamy kontrolować partnera.

Zimowe wesele

Przed nami zima - czas, gdy przyjęcia weselne zyskują szczególną oprawę. Skrzący się dookoła śnieg, misternie utkane przez naturę płatki spadające z nieba, srebrna poświata szronu - to wszystko tworzy iście bajkową scenerię, o której marzy wiele par. Motywem przewodnim zimowego wesela może być kolor biały. Zimowa panna młoda, jeśli zechce, może stać się prawdziwą królową śniegu. Podstawowy sekret tkwi w tym, że tylko zimą dostępna jest w naturze czysta biel. Nie od parady mówimy o czymś, co olśniewa nas najpiękniejszą odmianą tego koloru, że jest śnieżnobiałe.

Polecamy:

Lekcje tańca dla nowożeńców
Garnitury RECMAN
Fiatem 125p do ślubu !
Zespół Muzyczny California
Zespół Muzyczny Atest
Barman, Weselny Drink Bar
Zespół Muzyczny AMOR
HARFA & SKRZYPCE
Wideofilmowanie         Tel: 505 518 613
Kwiaciarnia Laurka
ASTER - dobry zespół na wesele
Limuzyny do wynajęcia
aDanza Studio
Instytut Urody Kerastase
Zespół Muzyczny Panama
Bryczka konna do ślubu
W Jędrusiowej Zagrodzie
Agroturystyka U Wieśka
DJ Sławomir Chrostowski
Zespół Muzyczny DIADEM BIT
Garnitury Massimo
Wynajmę Mercedesa W123 230CE
Mobilny Namiot
Solarium
Kapela Kurpiowska z Kadzidła
ITEX   Zespół Muzyczny
Garnitury Elegant
Kwartet Smyczkowy PRIMAVERA
Cukiernia Polonez
Cukiernia Cendrowscy
Dekoracje światłem
Jubiler Zbigniew Pieciak
Salon Stylizacji Fryzur Princess
Magia światłem
Kapela Kurpiowska z Łomży
Restauracja Labirynt
Torty weselne
Diamentowy Ślub
Zabytkowy Mercedes do ślubu
Zespół Muzyczny Atlantik
Fotograficzny reportaż ślubny
Instytut Urody Kerastase
Zespół muzyczny Medium
Max Dance
Dekoracje Ślubne
Videofilmowanie
Salon Stylizacji Fryzur Princess
Cukiernia Rafaello
Barman na wesele
Vesari, Vistula, Wólczanka
Samochód do ślubu
Restauracja Sonata - Jedwabne
Previous Next Play Pause

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd